Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 09:56:05

Брифінг в облдержадміністрації

04.08.2014   12:00Агенцiя

4 серпня, у понеділок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг з наступних тем:

1.«Актуальні питання переходу підприємств та організацій області на використання альтернативних видів палива».

Спікери:
• директор Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Петро Головач;

• в. о. директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко;
• перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в області Валентина Дзюба.


2. «Фінансове забезпечення бюджетної галузі області. Заходи щодо економії коштів».

Спікер:
• в. о директора Департаменту фінансів ОДА Анатолій Кислюк.


Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.

Контактний телефон: (0462) 67-53-72.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини