Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 03:20:53

У Чернігові відкривається нове відділення ПриватБанку у приміщенні Діагностичного центру

04.08.2014   10:00Агенцiя

04.08.2014 відкриється нове відділення ПриватБанку за адресою м. Чернігів, вул.Шевченка, 160. Нове відділення дозволить з комфортом обслуговувати не лише мешканців навколишніх районів міста, а й віддалених населених пунктів, тому що відділення розташоване в будівлі обласного Діагностичного центру.
Бути максимально наближеними до споживачів і надати їм весь спектр банківських послуг - саме такими принципами керується ПриватБанк, відкриваючи нові відділення. До послуг клієнтів - зручна зона касового обслуговування, де здійснюються операції у гривні та іноземних валютах, а також термінал самообслуговування.
У новому відділенні зручно буде оплатити комунальні послуги, податки, збори, штрафи, навчання і т.д.
На 1 липня 2014 годя в Чернігові та області працює 68 відділень, 185 терміналів і 206 банкоматів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини