"Як протидіяти інформаційній агресії? Роль ЗМІ та НДО в інформаційній війні"
Обговорення цієї актуальної теми відбудеться 23 липня (середа) о 12.00 в медіа-центрі «Моє місто» (Чернігів) за участю столичних та регіональних експертів, представників громадськості, політологів, журналістів. Дискусія проходитиме в конференц-залі готелю «Україна» (пр.Миру, 33).
Трагічні події в Україні довели слабкість інформаційної безпеки держави. Патріоти залишилися практично сам на сам з лавиною брехні та ненависті щодо нашої держави та її громадян, яку спостерігаємо в російських ЗМІ, Інтернет-просторі, соціальних мережах.
Тому ми шукатимемо відповіді на такі гарячі запитання:
- Чи мали можливість наші засоби масової інформації працювати на упередження та не допустити ескалації громадянського конфлікту?
- Які пастки чекають на споживачів інформації, і що треба знати, щоб в них не потрапити,
- Ким є журналіст в умовах політичної кризи: спостерігачем, ретранслятором, громадянином, активістом? Наскільки безпечно для нього проявляти власну громадянську позицію?
- Конфлікт інтересів - політичні вподобання та редакційна політика: як у цьому випадку має поводитися журналіст?
- Що можуть запропонувати журналісти та лідери НДО у протидії інформаційній агресії?
В роботі круглого столу візмуть участь:
Світлана Єременко, медіаексперт, менеджер проектів Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, керівник проекту з моніторингу регіональних медіа УОЦР(Київ);
Отар Довженко, медіааналітик, викладач Магістерської програми з журналістики Українського католицького університету (Львів);
Олександр Назаренко, голова Асоціації регіональних ЗМІ, редактор районної газети «Наше слово» (м. Мена);
Юрій Паперний, політтехнолог, політичний оглядач (м. Чернігів);
Станіслав Глушак, директор Агенції інформаційних комунікацій «Соціалізм» (м. Чернігів).
До обговорення запрошуємо також представників органів державної влади та місцевого самоврядування, фахівці із зв'язків з громадськістю, політологів! За результатами заходу організатори підготують рекомендації щодо трансформації інформаційної політики в регіоні.
Захід організований Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки USAIDчерез Інтерньюз Нетворк.
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04
Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.
«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37
Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16
Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.
На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42
Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.
Ukraine Facility: як це працює на Чернігівщині 13:18
У травні 2024 року Україна та ЄС підписали Рамкову угоду щодо спеціальних механізмів фінансування для нашої країни згідно з інструментом Ukraine Facility.