Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 10:18:36

Як "Самооборона Чернігівщини" допомагає армії

14.07.2014   15:00Агенцiя

У понеділок, о 15.00 у приміщенні «Штабу допомоги армії» (Чернігів, вул. Шевченка, 7, обладміністрація) командир, начальник штабу громадського формування «Самооборона Чернігівщини» Володимир Федорок розповість про діяльність формування, про допомогу «Самооборони Чернігівщини» збройним силам України, зокрема поїздки на Схід, що були здійснені силами формування.
Торкнеться командир формування і проблеми створення баталійону територіальної оборони «Північ».
Також Володимир Федорок розповість про загальноукраїнську ініціативу створення Центру допомоги добровольцям.
Контакти6 моб. тел. (063) 608-52-73, (067) 275-57-06

Останні новини Чернігівщини

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:18

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відзначили ювенальних поліцейських 08:36

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини дбають про дітей і цілодобово захищають їхні права та інтереси.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини