Прес-тур до КЛПЗ "Чернігівський обласний кардіологічний диспансер"
9 липня Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА організовують для представників засобів масової інформації області прес-тур до КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер».
У ході прес-туру представники мас-медіа ознайомляться з роботою закладу, новітніми діагностичними технологіями, обладнанням та сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, які використовуються для діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.
Початок заходу: о 12:00 год.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Войкова, 24 (КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер»).
Контактні телефони: (0462) 675-372; (0462)675-891.
Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у заході.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.