"Яким повинен бути сучасний актор?". Зустріч із молодим актором Дмитром Обєдніковим
9 липня 2014 в прес-клубі «Просвіта» по вулиці Воровського, 10 відбудеться творча зустріч з молодим актором Дмитром Обедніковим. Дмитро розкаже творчій молоді Чернігова особливості сучасного театру та про сучасних акторів, а також поділиться своїм акторським досвідом.
На заході будемо говорити з Дмитром про таке:
- Який зараз театр;
- Чим відрізняються акторські системи від тих, які були раніше;
- Які відмінні якості є в сучасному акторі;
- Що головне для сучасного актора;
- Що саме необхідно розвивати людині, яка надалі хоче бути акторами і на що вона повинна бути готова;
- Чим відрізняється акторська практика театру і кіно, та інші.
Дмитро Обєдніков працював у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. На даний момент є актором харківського Театру «Т». Перформер, професійний мім у Чернігові.
На його рахунку сотні акторських робіт у театрі, серед яких: «Гамлет», «Гравці», «Записки божевільного», «Шантрапа», «Небо в алмазах».
Щодо зйомок в кіно, то грав в таких фільмах: «Дау», «Поки станиця спить», «Чотири» та інші.
Організатор зустрічі - ВМГО ЧОО «Молодь Демократичного Альянсу».
Час зустрічі: 16.30
Місце зустрічі: вулиця Воровського, 10 (прес-клуб «Просвіта»).
Контактні дані: (093) 593 02 77 (Романова Тетяна).
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).