Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 20:06:34

Семінар “Напрями трансформації інтернатних установ та розвитку системи надання соціальних послуг для сімей з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування”

25.06.2014   10:00Агенцiя

Семінар на тему: “Напрями трансформації інтернатних установ та розвитку системи надання соціальних послуг для сімей з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування” (за участю керівництва облдержадміністрації).
Проводить Всеукраїнська громадська організація “Ліга соціальних працівників України” спільно з представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади, керівниками дитячих інтернатних установ, експертами.
Конференц-зал готелю “Придеснянський” (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-а).
Початок 25.06 о 10:00.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини