Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 23:11:37

Щотижневий брифінг в облдержадміністрації

23.06.2014   12:00Агенцiя

23 червня в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг з наступних тем:

1. Тарифна політика в житлово-комунальній сфері в умовах підвищення цін на природний газ.
Спікери:
• директор Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації Петро Головач;
• представники ПАТ «Чернігівгаз», «Облтеплокомуненерго», ПАТ «Чернігівобленерго».

2. Соціальний захист сімей військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни.
Надання допомоги громадянам, які переселяються з  Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.
Соціальна допомога населенню у зв’язку з підвищенням цін на природний газ.
Спікер:
• директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін.

Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала №2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини