Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 13:03:14

Вистава "Боїнг-Боїнг"

07.06.2014   19:00Агенцiя

У суботу, 7-го червня, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка порадує своїх шанувальників новою прем’єрою – ульотною комедією «Боїнг-Боїнг» за п’єсою драматурга Марка Камолетті.

Ім’я Марка Камолетті стоїть в ряду видатних французьких комедіографів – класиків французької комедії. Він автор 18 п’єс, поставлених у багатьох країнах світу. На чернігівській сцені його комедія «Французька вечеря» з великим успіхом іде вже три роки – з березня 2011-го. Будемо сподіватися, що і нова його комедія полюбиться чернігівському глядачу.

Режисер-постановник та музичне оформлення вистави – Тетяна Шумейко, художник-постановник – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко, художник по світлу – В’ячеслав Василенко. У виставі зайняті шість дійових осіб. Сюжет вистави легкий, невибагливий, але захоплюючий. Коротко нагадаємо основні лінії цього сюжету.

… Американський журналіст Бернар Лоуренс працює в Парижі і зустрічається одночасно з трьома стюардесами. Так як дівчата працюють на різних авіалініях і кожна з них буває вдома один раз на три дні, тому вони і не підозрюють у невірності свого коханого. Все йшло добре до того часу, доки у дівчат не змінився розклад польотів, який дозволяв їм частіше бувати вдома. Крім того, в Париж прибув його шкільний друг Робер, і події у особистому житті наших героїв набувають зовсім іншого змісту…

Ролі у прем’єрній ульотній комедії «Боїнг-Боїнг» будуть виконувати актори: Бернар – Петро Великий (Олексій Щевельов), Робер – Микола Лемешко (Ігор Ліновицький, Сергій Носенок), Берта – Вікторія Пеняєва, Мішель – Вікторія Велика (Олена Стаценко), Марта – Наталія Пунтус (Ірина Лозовська), Мері – Ірина Юсухно (Ксенія Макієвська). В дужках стоять імена тих акторів, які призначені на ці ролі і будуть грати їх у наступних виставах.

Місце проведення: Чернігівський  обласний академічний український музично–драматичний  театр імені  Т. Г. Шевченка
Для довідок: (0462) 699-360 (каса)
e-mail: meamp@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини