Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:06:40

Особливості кредитування в Україні за нинішньої політичної та економічної ситуації

29.05.2014   14:00Агенцiя

29 травня о 14.00 в Чернігові відбудеться прес-конференція на тему банківського кредитування. В рамках соціально-освітнього проекту «Фінансовий клуб» експерти Банку ПІВДЕННИЙ розкажуть чернігівським журналістам про основні тенденції кредитування фізичних осіб в Україні, про основні ризики, що з ними пов’язані, що також варто знати клієнтам.

Не зважаючи на складну політичну та економічну ситуацію, кредити як і раніше користуються попитом і залишаються важливим фактором у стимулюванні розвитку економіки. За статистикою Національного банку України, обсяг кредитів, виданих фізичним особам в 2013 р., виріс на 3 %. Найчастіше українці брали кредити на побутові покупки. Однак разом із зростанням кредитування, на жаль, поступово падає платоспроможність населення, констатують банкіри.

Експерти також розкажуть про те, як краще вибирати кредит, на що звертати увагу при підписанні договору , як оцінити свою кредитоспроможність. На запитання представників ЗМІ вичерпні відповіді надасть начальник кредитного відділу філії Банку ПІВДЕННИЙ в Києві Юрій Миколайович Юровський.

Увага! Прес-конференція в рамках соціально-освітнього проекту «Фінансовий клуб» відбудеться 29 травня в 14:00 в конференц-залі готелю «Україна» (м. Чернігів, проспект Миру, 33, IV поверх).

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Просимо завчасно акредитуватися!

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).