Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 22:45:16

Чернігів: Експерти пропонують "реанімаційний пакет реформ" для виходу з кризи

28.05.2014   13:00Агенцiя

28 травня у Чернігові за підтримки ГО "МАРТ" відбудеться презентація та фахове обговорення нагальних реформ для країни, ініційоване громадсько-експертною ініціативою "Реанімаційний Пакет Реформ" (http://platforma-reform.org/).
 
Серія зустрічей у регіонах країни має на меті  досягнення нового суспільного консенсусу: це спроба домовитися про те, як суспільство може вирішувати політичну та економічну кризу шляхом реформ, що повинні бути прийняті Парламентом, схвалені елітами по всій країні та імплементовані Урядом.
 
Результатом зустрічей стане домовленість між елітами - політичними, бізнесовими та громадянським суспільством - про пріоритетні реформи, механізми включення еліт до просування законів, що мають вирішити проблеми Півдня та Сходу.
 
Під час зустрічі експерти та гості спілкуватимуться на теми:
-    "Нагальні реформи для України: чого ми досягли і що попереду?" - за участі співкоординатора РПР Ганни ГОПКО;
-    "Реформа публічної адміністрації" - за участі менеджера групи з розробки адміністративної реформи РПР Миколи ВИГОВСЬКОГО;
-    "Дерегуляція підприємництва та податкова реформа" - за участі експерта з питань податкової реформи Олега МАЦЕХА;
-    "Свобода слова, зміни у доступі до публічної інформації та нові вимоги до прозорості органів влади" за участі журналістки та громадської активістки Наталі СОКОЛЕНКО;
-    "Медіа-реформа" та "Прорість виборчих і партійних фінансів" за участі активіста Руху ЧЕСНО Вадима МІСЬКОГО;

Зустріч відбудеться у середу, 28 травня, об 13:00 в Чернігівському юридичному коледжі (зараз 8 корпус Чернігівського національного технологічного університету) за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1а.

Додаткова інформація щодо заходу - за тел. 066-569-2098, Вадим Міський та 093-899-80-52, Геннадій Висоцький.
 
Для спільного обговорення цих нагальних питань ми раді запро-сити депутатів обласної та міської рад, державних службовців, представників політичних партій, громадських організацій, бізнесу та засобів масової інформації.
 
Реанімаційний пакет реформ -  ініціатива, що об'єднала понад 150 експертів із громадських організацій, аналітичних центрів та бізнесу задля просування невідкладних реформ. Започаткований у лютому 2014 року, Реанімаційний Пакет Реформ виробив бачення цих реформ та працює над прийняттям їх у Парламенті, імплементацією в Уряді, а також проводить роз'яснювальну діяльність для суспільства. Наразі ухвалені вже декілька законопроектів з пакету РПР, зокрема Закон про доступ до публічної інформації, Закон про державні закупівлі, Закон про відновлення довіри до судової системи (Люстрацію суддів), Закон про суспільне мовлення та інші.
 

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини