Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 16:44:44

Виборчий марафон "Позачергові вибори президента України 2014 р. на Чернігівщині"

25.05.2014   10:00Агенцiя

25 травня, в день виборів Президента України, дискусійний клуб «Експертна думка» спільно з Чернігівськім осередком КВУ, Громадянською мережею «ОПОРА» та Освітнім центром «Ініціатива» запрошують до участі в виборчому марафоні.

Під час марафону заплановані наступні прес-заходи:
10:00 – Тема: «Початок голосування. Відкриття виборчих дільниць».
До участі запрошені: представники ОДА, міжнародні спостерігаючи, представники чернігівської міськради, представники ГМ ОПОРА, КВУ та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива».
14:00 – Тема: «Перебіг дня виборів: явка та порушення»
До участі запрошені: Голова ОВК, представник державного реєстру виборців в Чернігівській обл., представник УВМС України в Чернігівській обл., представники штабів кандидатів, представники ГМ ОПОРА, КВУ та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива».
17.00 – Тема: «Перебіг дня виборів: надзвичайні ситуації, явка, спец. дільниці».
До участі запрошені: Голова Чернігівської обласної ради, представник МНС, представники ГМ ОПОРА, КВУ, представник «Чернігівського громадського комітету захисту прав людини» та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива», представники штабів кандидатів.
21:00 – Тема: «Перші підсумки дня виборів».
До участі запрошені: представники ГМ ОПОРА, КВУ та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива», представники штабів кандидатів. 
За довідками звертайтесь до дискусійного клубу «Експертна думка»:
м. Чернгів, вул. Г. Полуботка, 6а.
тел. (0462) 97-36-38.

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.