Концерт гітарної музики в Чернігівському художньому музеї
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана 25 травня о 14 годині запрошує на концерт гітарної музики за участю студентів IV курсу Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького Івана Лисиці та Єгора Степанюка.
У програмі:
- Йоган Себастіан Бах Прелюдія і фуга «a-moll»
- Фердінанд Сор «Гранд соло»
- Віктор Вовк «Ой, дзвони дзвонять»
- Микита Кошкін «Балада»
- Роланд Дієнс «Фальшиве танго»
- Йоган Себастіан Бах Сіциліана і престо
- Наполеон Кост «Вальс фаворит»
- Френсіс Кленьянс Баркоролли
- Віктор Вовк «Вересень»
- Олег Бойко «Тантричний танок»
- Джеронімо Хіменес «Весілля Луїса Алонсо»
Тел.77-46-16, 64-70-06
Адреса музею: м.Чернігів, вул. Горького,6
Вхідна плата- 10 грн.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.