"Європейський вибір України та громадянське суспільство”
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень як регіональний координатор Громадської Асамблеї України (ГАУ) запрошує взяти участь в роботі "круглого столу” та тему "Європейський вибір України та громадянське суспільство”.
Метою заходу є обговорення та напрацювання пропозицій неурядових організацій з наступних питань:
Європейськість українців. Що заважає?
Оптимальні шляхи розвитку країни. Погляд з регіонів.
Громадянське суспільство. Самоорганізація та самоструктуризація. Оцінка перспектив та ефективності.
Захід проводиться в рамках загальноукраїнської кампанії підготовки чергового засідання Форуму Громадянської Асамблеї України та спрямований на напрацювання комплексу пропозицій громадськості. Узагальнені напрацювання презентуватимуться на Форумі, де також планується визначення дієвих шляхів, механізмів та інструментів реалізації пропозицій, засобів впливу громадянського суспільства на владу, політикум та суспільство загалом. Крім того, під час „круглого столу” планується обговорити питання обрання делегатів від Чернігівської області на Форум ГАУ.
Дата проведення "круглого столу”: 12 січня, початок об 11.00.
Місце проведення: м. Чернігів, Навчально-методичний центр профспілок, вул. Шевченка, 105А, к. 102.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.