Наскільки безпечний для дітей Інтернет?
Результати соцопитування на актуальну для батьків і педагогів тему «Моніторинг загроз та ризиків безпеки дитячої та підліткової Інтернет-аудиторії» презентують 15 травня об 11.00 студенти Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г. Шевченка.
Презентація відбудеться під час круглого столу, що проводить компанія «Київстар» у партнерстві з ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Своїми думками щодо зазначеної теми поділяться й учні ліцею №15 в ході відео-конференції.
Питання для обговорення:
- Що приваблює дітей та підлітків в Інтернеті? Думки студентів, думки педагогів, думки школярів.
- Що таке Інтернет-залежність та як з нею боротися? Поради психологів.
- Які загрози для дитини приховує віртуальна реальність? Результати соцопитування чернігівських учнів.
- Що можуть зробити батьки та викладачі задля зменшення ризиків? Поради IT-фахівців.
- Соціальна програма компанії «Київстар» «Безпека дітей в Інтернеті».
Запрошуємо представників ЗМІ отримати інформацію про безпеку дітей та підлітків в Інтернеті безпосередньо у фахівців в різних сферах: психології, педагогіки, інформаційної безпеки!
Зустріч відбудеться у залі засідань Вченої Ради (2 поверх, ауд. 223) Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка за адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 53.
Контакти для додаткової інформації та акредитації:
Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 097-087-00-10
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.