Солдатська каша з польової кухні, експозиція часів Великої Вітчизняної війни, безкоштовна фотосесія, дошка пам’яті
9 Травня, 12:00 Міський парк культури і відпочинку: смачна солдатська каша з польової кухні, експозиція часів Великої Вітчизняної війни, безкоштовна фотосесія, дошка пам’яті.
Запрошуємо чернігівців відсвяткувати День Перемоги та згадати наших матерів і бабусь, батьків і дідів, які боролися за звільнення рідної землі від загарбників.
Пропонуємо усім, чиї рідні та близькі боролися за визволення нашої землі від нацистів або допомагали фронту, працюючи в тилу, взяти участь у створенні Дошки пам’яті.
Для цього візьміть із собою фотографію ветерана, ми її відскануємо, оригінал повернемо, а зображення близької вам людини потрапить на Дошку пам'яті.
Захід проходить за ініціативи народного депутата України від фракції ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.