Круглий стіл на тему "Програми кандидатів у Президенти: ілюзія вибору"
7 травня 2014 року о 11. 00 год в дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться круглий стіл на тему "Програми кандидатів у Президенти: ілюзія вибору".
На захід запрошені громадські діячі, депутати, представники ЗМІ аби обговорити що очікує Україну в останні тижні перед виборами, чим схожі та відмінні передвиборчі програми учасників президентської гонки, і на що орієнтуватися виборцям при голосуванні.
Місце проведення: м. Чернігів, 6А, дискусійний клуб «Експертна думка».
Час проведення: середа, 7 травня 2014 року, 11.00.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.