Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 15:00:25

Громадське обговорення кандидатів на посаду начальника УМВС України в області

07.05.2014   14:00Агенцiя

07 травня за ініціативи громадської організації «М’АРТ» спільно із Комітетом захисту прав людини відбудеться громадське обговорення щодо призначення начальника УМВС України в Чернігівській області.
Обговорення відбудеться 07 травня о 14.00 в «Навчально-методичному центрі» профспілок за адресою вул. Шевченка 105-А, каб.201.
На зустріч запрошені кандидати на цю посаду:
-   Вадим Філашкін, нинішній виконувач обов’язків начальника УМВС у Чернігівській області;
-   Валерій Костильов, заступник начальника управління, полковник міліції.
Модератором виступить Павло Пущенко: редактор громадського сайту «Чернігівщина: події і коментарі».
До дискусії  також запрошені представники громадських організацій та небайдужі жителі області.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.

У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17

Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.

Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05

Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14

Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13

ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION