Ритм чернігівського драйву
ПРИБЛИЗНА ПРОГРАМА:
1.Збираємось біля літнього театру в 11:00 (горсад)
2. Розминка
3.Невеличкий флеш-моб (цікаво для ЗМІ)
4.Показові виступи
5. Біг "стежиною здоров'я" до золотого пляжу (приблизно 2км)
6.Групові вправи (буде цікаво усім)
7. Загальне фото
Програма може розширюватись залежно від побажань і пропозицій учасників. Дрескод - білий верх та національна символіка. Друзі,більше символіки)
http://vk.com/event70869702
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression