Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 19:20:05

Круглий стіл на тему: "Про встановлення пам’ятника "Небесній сотні" в Чернігові"

29.04.2014   15:00Агенцiя

29 квітня о 15.00 відбудеться круглий стіл на тему: «Про встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові.
Місце проведення заходу: у прес-клубі «Просвіта» (м. Чернігів, вул. Воровського, 10).

Учасники круглого столу: представники робочої групи із встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові, архітектори, скульптори, художники, журналісти.

За пропозицією громадськості у березні 2014 р. створена робоча із встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові. Ця ідея обговорена з архітекторами, скульпторами та представниками місцевих органів влади. Запропоновано кілька місць, де планується встановити пам’ятник. Монумент має символізувати мужність воїнів Майдану, загиблі повинні назавжди залишитися в нашій пам’яті, у наших серцях.

З метою залучення молоді творча майстерня «Галерея-ФАРТ» у квітні 2014 р. оголосила конкурс на кращу ідею пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові. Його мета – зібрати матеріали та пропозиції, ідеї творчої молоді для створення скульптурної композиції і об’єднати учнів дитячих художніх шкіл та студій, поетів, музикантів, акторів, фотохудожників і журналістів, творчих людей різних професій.
Переможці будуть відзначені преміями.
На конкурс приймаються графічні малюнки та ескізи на аркушах альбомного формату, роботи чернігівських фотокореспондентів та інші фотографії з Майдану. Експозиція буде виставлена в «Галереї-ФАРТ» (м. Чернігів, вул. Котляревського, 28).

Координатор робочої групи із встановлення пам’ятника «Небесній сотні» в Чернігові Сергій Черняков, тел. 050-7687135, 093-6603726.

Директор майстерні «Галерея-ФАРТ» Валентина Єршова, тел. 699890, 093-3787401, 097-2742381

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини