Театральна постановка "Смішні гроші"
Театр-студия «Белый Чемодан» представляет комедию Р. Куни «Смешные деньги». Задумывались ли вы, что было бы с человеком , если бы он случайно нашел один миллион фунтов? Открыл совой чемодан, а там вместо бумаг один миллион! Прекрасно? А если за деньгами охотится мафия, за мафией полиция, а вы узнаете, что вас уже убили? Сюжет запутан, но как показывает Рэй Куни, очень и очень смешной. И так, если хотите приятно отдохнуть, поднять настроение и зарядиться позитивом, добро пожаловать на спектакль «Смешные деньги».
Спектакль рекомендован к просмотру лицам старше 16 лет.
Играют студенты театр-студии «Белый чемодан» (взрослая группа)
Режиссер: Ю. В. Поддубная
Длительность комедии: 1 час 15 минут
Местоположение: ресторан "Колыба", Воинов-Интернационалистов ул.
Начало: 4 мая в 19:00
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression