Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 23:51:52

Круглий стіл "Наскільки обґрунтоване підвищення тарифів на проїзд по місту та до Києва?"

24.04.2014   14:00Агенцiя

Нещодавно Чернігівською міською радою було прийняте рішення про підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті, точніше переведення транспорту зі "звичайного режиму руху", до режиму руху "маршрутне таксі".
Окрім цього підприємцями, які займаються перевезенням пасажирів по маршруту Чернігів-Київ-Чернігів також нещодавно були підвищенні тарифи на проїзд з 50 до 65 грн.
Обговоримо підходи і обґрунтування тарифоутворення.
 
До участі в круглому столі запрошені:
· заступник міського голови Микола Миргородський;
· представник Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України;
· представник управління економіки Чернігівської ОДА до функцій якого входить перевірка поданих перевізниками даних з метою підвищення тарифів на внутрішньо-обласних рейсах;
· підприємці, що займаються перевезеннями по напрямку Чернігів-Київ-Чернігів.
 
Круглий стіл відбудеться в четвер 24 квітня об 14:00 в приміщенні прес-клубу «Чиста політика» за адресою: вул. Гетьмана Полуботка 6а.
 
По всім уточнюючим питанням можна звертатись за тел: 093-118-44-38

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини