Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:53:36

Прес-конференція на тему започаткування інформаційного проекту Асоціації регіональних засобів масової інформації

22.04.2014   14:00Агенцiя

22 квітня о 14.00 в приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 5, 4-ий поверх) відбудеться прес-конференція на тему започаткування інформаційного проекту Асоціації регіональних засобів масової інформації «Вибори Президента на Чернігівщині: Прозоро. Актуально. Неупереджено».Мета проекту – сприяти утвердженню свободи слова та недопущенню порушення виборчого законодавства у медійній сфері. А також забезпечити вільний доступ виборців Чернігівщини до інформації, яка стосується перебігу виборчого процесу.
Проектом передбачено, зокрема, проведення тренінгу для журналістів, організація висвітлення подій, повʼязаних з виборчим процесом, підготовка журналістських матеріалів на виборчу тематику.

Останні новини Чернігівщини

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ 12:40

Цієї п’ятниці в залі засідань обласної ради відбулася ХХІХ конференція Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини