Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:29:31

Хореографічний екскурс "Спокуси танго"

05.04.2014   19:00Агенцiя

Субота, 05 квітня 19:00

Це яскрава вистава-концерт, створена силами артистів балету театру, яка засобами танцю розповість про історію виникнення і подальшу долю Танго, про красу, чарівність і неповторність цього улюбленого нами танцю.
За своїм походженням танго – мавританський танок. Іспанські маври танцювали його ще у ХV-му сторіччі. Після того, як завойовники залишили Піренейський півострів, танго перейняли цигани, потім циганські кочові племена, які переселилися до Аргентини, упровадили там його «па», котрі відразу ж підхопило місцеве населення. Популярність танго була настільки великою, що цим словом почали називати деякі народні танці в Аргентині, Мексиці та Кубі. Про все це буде розповідати у виставі Ведучий «тангеро» – артист драми Володимир Соловйов, а артисти балету будуть підкріплювати розповідь Ведучого різновидами танцю Танго.

Постановочна група:
Автор проекту, балетмейстер-постановник вистави – головний балетмейстер театру Ольга Шпаковська,
Сценографія – Олександр Симоненко,
Костюми – Ганна Тищенко,
Музичне оформлення – заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук, Дмитро Джевага та Анатолій Дубровін,
Концертмейстер – Тетяна Ковинцева,
Світло – В’ячеслав Василенко.

Танці «Спокуса», «Променад», «Банденеон», «Бідний квартал», «Розважальний заклад», «Голівуд», «Кумпарсітта», «Степ», «Танго з віялами», «Бажання», «Танго», «Тріо», «Танго з келихами» та «Пристрасть» виконують артисти балету театру Віталіна Брагіда, Марина Усіченко-Джевага, Тетяна Коваль, Анастасія Сальникова, Володимир Кирильченко, Борис Лойченко, Дмитро Лойченко, Віталій Носов, Сергій Пеньковець та Сергій Спіцин.

Крім того, у виставі беруть участь артисти драми театру: Вікторія Велика, Оксана Гребенюк, Наталія Гнатенко, Олена Гончар, Ольга Дущенко, Вікторія Пеняєва, Тетяна Шумейко, Євген Бондар, Петро Великий, Олександр Куковєров, Микола Лемешко, Владислав Лещенко.

Прем’єра вистави відбулася 12 листопада 2010 року.

Місце проведення: Чернігівський  обласний академічний український музично–драматичний  театр імені  Т. Г. Шевченка
Для довідок: (0462) 699-360 (каса)
e-mail: meamp@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.