Восьмий Всеукраїнський Чернігівський Фестиваль-Феєрія Танців зі східноi та спортивноi хореографii "Весняні зорі сходу"
Ежегодный Черниговский Фестиваль Феерия Танца организовывается:
- для самовыражения и развития творческого потенциала личности,
- для обмена накопившегося танцевального опыта коллективов,
- для общения в кругу единомышленников,
- для поиска новых друзей и новых танцевальных возможностей.
Награждение: Все танцевальные коллективы получат дипломы фестиваля "ЧФФТ-6" 2013г. и памятные статуэтки.
Дата проведення: 12 квітня о 12.00
Місце проведення: Міський палац культури
Організатори:
063-27-000-89 Наталья
093-953-64-64 Елена
063-356-84-97 Наталья
093 -25-26-921 Ольга
почта для заявок: fest-chfft@mail.ru
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.