Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 17:05:26

Трагікомедія "Стільці"

29.03.2014   19:00Агенцiя

Ежен Іонеско
СТІЛЬЦІ
трагікомедія
Дипломний режисерський спектакль актора Євгенія Сидоренка. Драматична історія двох нікому не потрібних старих, забавляючих себе  іграми, ними самими ж вигаданими, уявляючих, що до них завітали  кращі персони міста на чолі з імператором. Але це абсурд. Вони безкінечно самотні.
             
Дійові особи та виконавці:
Старий- арт. Роман ПОКРОВСЬКИЙ
Стара - арт. Юлия МАТРОСОВА
Режисер, музичне рішення - Євгеній СИДОРЕНКО
Сценографія та костюми - Тетяна МАГУРА
Прем'єра  відбулась 13 квітня 2013 року
Вистава дається російською мовою
Тривалість вистави 1 год.  15 хв.
Чернігівський молодіжний театр
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
e-mail: mt.ch@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини