Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 13:15:00

Сесія Чернігівської міської ради

28.02.2014   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 28 лютого о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

Про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Про створення юридичного управління Чернігівської міської ради та внесення змін і доповнень до рішень міської ради.
Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 31 липня 2012 року "Про створення комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, та затвердження Положення про комісію" (23 сесія 6 скликання) зі змінами (31 сесія 6 скликання).
Про Програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань у місті Чернігові на 2014-2016 роки.
Про внесення змін до Програми покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012 – 2016 роки.
Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011 – 2015 роки.
Про внесення змін до Програми організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2008 – 2014 роки.
Про внесення змін до Цільової Програми освітлення міста Чернігова на 2012 – 2014 роки.
Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова.
Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 2013 рік.
Про виконання міського бюджету за 2013 рік.
Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2013 рік.
Про виконання Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2013 рік.
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року "Про міський бюджет на 2014 рік" (37 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (37 сесія 6 скликання).
Про затвердження Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.
Про передачу об’єктів електропостачання на праві господарського відання ПАТ "Чернігівобленерго".
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.
Про надання згоди на відчуження транспортного засобу.
Про внесення доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2012 року "Про надання дозволу на розроблення проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові" (28 сесія 6 скликання).
Про затвердження у новій редакції Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2013 – 2016 роки.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та будівництва індивідуальних гаражів.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
Про депутатські запити.
Різне.
 

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ