Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 11:14:43

Пікетування сесії Чернігівської обласної ради

23.12.2011   11:00Агенцiя

23 грудня з 9.30 до 11.00 проводитиме пікетування сесії Чернігівської обласної ради під назвою: «НІ – зловживанням у конкурсному комітеті по транспортним маршрутам, замовником, яких є Чернігівська ОДА!».

Вимоги  пікетуючи:
Згідно пункту 2 статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» створити тимчасову контрольну комісію по перевірці законності рішень конкурсного комітету  по транспортним маршрутам, замовником, яких є Чернігівська ОДА.
До складу тимчасової контрольної комісії включити по представнику від кожної фракції та згідно пункту 3 статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» включити експертів від громадських організацій та представників організацій перевізників.

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини