Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 19:04:55

Тридцять шоста сесія Чернігівської міської ради

30.12.2013   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 30 грудня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року “Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва і затвердження складу комісії” (2 сесія 6 скликання) зі змінами (3 сесія 6 скликання).
Про Програму економічного і соціального розвитку м. Чернігова на 2014 рік.
Про Програму організації і проведення у 2014 році громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова.
Про Програму реконструкції (відновлення) покрівель житлових будинків міста Чернігова на 2014-2018 роки.
Про Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади м. Чернігова та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2014 – 2015 роки.
Про Програму утримання структурного підрозділу “Служба 0034” комунального підприємства “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування ” Чернігівської міської ради на 2014 – 2016 роки.
Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2014 рік.
Про Програму управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014 – 2016 роки.
Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2014 році.
Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Чернігова, здійснення представницьких та інших заходів на 2014 – 2018 роки.
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року “Про міський бюджет на 2013 рік” (28 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (29 сесія, 30 сесія, 31 сесія, 32 сесія, 33 сесія, 34 сесія, 35 сесія 6 скликання).
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2014 рік.
Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2014 рік.
Про міський бюджет на 2014 рік.
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.
Про надання згоди Міністерству оборони України безплатно прийняти будівлю №262 військового містечка №1 по вулиці Стрілецька 1 у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова для розміщення Музею “Авіації та космонавтики Чернігівщини ”.
Про надання згоди на передачу окремого індивідуального визначеного майна.
Про затвердження переліку закладів культури базової мережі міста Чернігова.
Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19 червня 2002 року “Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи” (3 сесія 4(24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4(24) скликання, 23, 44, 45 сесія 5 скликання, 5, 7, 35 сесія 6 скликання) у галузі будівництва.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, вилучення і передача земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2014 році.
Про депутатські запити.
Різне.
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини