Прес-конференція "Політичні репресії не пройдуть!"
Чернігівці дадуть гідну відсіч спробам застосувати політичні репресії до активістів Євромайдану, підприємців, громадських і політичних діячів краю.
Про це під час прес-конференції у дискусійному клубі «Експертна думка» заявлять відомі в місті і області люди, щодо яких силові структури намагаються розгорнути широкомасштабну акцію залякування і психологічного терору.
Час проведення:
Дискусійний клуб «Експертна думка»
Чернігів, вул. Полуботка, 6А
Час проведення:
Середа, 18 грудня, 13:30.
Учасники прес-конференції:
- Леонід Сенченко – підприємець;
- Микола Скумін – адвокат;
- Костянтин Лубенцов – голова обласної організації ВО «Свобода»;
- Олена Варнакова – профспілковий і громадський діяч;
- Володимир Андрійченко – підприємець;
- Олег Русін – депутат міської ради;
- Вадим Антошин – підприємець, громадський діяч;
- Володимир Андрійченко – підприємець;
Андрій Кудабеков (телефоном з Майдану) – підприємець.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.