Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 06:19:34

Наукова конференція "Карнабідівські читання"

20.12.2013   10:00Агенцiя

20 грудня в Чернігові відбудеться наукова конференція «Карнабідівські читання». Її мета: привернути увагу до пам’яткоохоронної та краєзнавчої діяльності на Чернігівщині у ХІХ — на поч. ХХІ століть, а також питань збереження старожитностей Чернігова, відновлення пам’яток архітектури та історії чернігово-сіверського краю. У програмі наукового форуму: репрезентація бібліографічного покажчика «А. Карнабед — митець: художник та фотомайстер» та видань Центру пам’яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, огляд виставки художніх творів Андрія Антоновича Карнабеда.
Дослідники з Чернігова, Києва, Ніжина, Батурина та Глухова обговорять різноманітні напрямки: А. А. Карнабед – архітектор, пам’яткознавець, художник, громадський діяч; пам’яткоохоронні процеси на території Чернігово-Сіверщини у ХІХ – на початку ХХІ ст.; пам’ятки північно-східного регіону України як складова національної культурної спадщини.

Організатори наукової конференції: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Північно-східне регіональне відділення Центру пам’яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам’яток та культури, Ініціативна група «Збережи старий Чернігів».

Наукова конференція «Карнабідівські читання» розпочнеться о 10.00 20 грудня в приміщенні Колегіуму (на Валу).

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини