Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 02:33:54

Чернігівський музей сучасного мистецтва "Пласт-Арт" проводить благодійний вечір до Дня Святого Миколая

19.12.2011   16:00Агенцiя

У рамках акції буде проведено виставку-продаж творчих робіт дітей з вадами фізичного розвитку, дітей-інвалідів та дітей-сиріт Чернігівської області.
Вподобану роботу можна буде купити, а всі кошти від продажу будуть передані безпосередньо дітям, що допоможе їм не лише творчо розвиватися, а й повірити в себе, в свої власні сили та людську доброту.
Благодійний вечір відбудеться 19 грудня 2011 року початок о 16:00. 
 Захід проводиться за ініціативи Чернігівської  обласної організації  Партії регіонів, за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації
Організатори:
- Борис Дєдов, фундатор та директор Музею сучасного мистецтва – т. 675-003
- Катерина Пономаренко, головний менеджер – т. 610-328

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини