Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:05:23

Презентація громадської організації "Сучасний Чернігів"

30.11.2013   11:00Агенцiя

В субботу, 30 ноября, в 11:00 в гостинице профсоюзной (возле Политеха, ул. Шевченко, 105-а), в 211 комнате, будет презентация Общественной организации "Современный Чернигов" в формате круглого стола. Мы расскажем: кто мы и чего хотим добиться, на каких принципах работаем. Ответим на все Ваши вопросы и просто пообщаемся.

Желающим посетить мероприятие необходимо отправить свое ФИО, адресс странички в соц. сети и контактный телефон на мэйл: modern.chernigov@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини