Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 21:36:48

Мітинг-пікет Чернігівської обласної ради

27.11.2013   10:00Агенцiя

У середу 27 листопада о 10:00 відбудеться мітинг-пікет Чернігівської обласної ради з вимогою підтримати звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
З метою донесення позиції місцевих громад Чернігівської області до керівництва країни фракція «Батьківщина» внесла на 15-ту сесію обласної ради проект рішення «Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з вимогою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ».
Сесія обласної ради відбудеться об 11:00.
Місце проведення мітингу: м.Чернiгiв, проспект Миру, 43, Чернiгiвська обласна рада, майданчик біля приміщення обласної ради.
Чернігівці! Нам потрібна ваша підтримка і допомога. Сьогодні головна допомога Україні – це ваша присутність, це присутність патріотів України на всіх майданах України.
І саме тому перемога буде найближчим часом!

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини