Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 19:59:53

Виставки графіки Ольги САБКО " ЛІНОЛЕУМ "

26.11.2013   17:00Агенцiя

26 листопада о 17:00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки графіки Ольги САБКО
" ЛІНОЛЕУМ "

Ольга Сабко народилася в 1990 році в Києві. У 2013 році закінчила НТУУ "КПІ", Видавничо-Поліграфічний Інститут, кафедра графіки. Куратор Іванов- Ахметов Володимир Михайлович. 2006 р. - участь у виставці в рамках международного фестивалю "Моя Європа - Deine Європа " , Берлін. 2007 р. - Персональна виставка " Шорсткий Вітер" , галерея " Дім Миколи ", Київ . 2008 р. - участь у виставці графіки в Dachsbau , Берлін. 2009 р. - .Участь у виставці- акції " Бездомні - бездонні " , Фонд Сприяння Розвитку Мистецтв , Київ 2010 р - Участь у виставці " Мальовничі Вітрила ", яхт- клуб " Водник", Київ, 2011 , 2012 рр.- участь у фестивалі "Територія Душі ", Чернігів 2013 - участь в трієнале Книжкової Графіки , НСХУ , Київ; участь у всеукраїнській виставці станкової графіки , Харків. Живе і працює в Києві.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини