Презентація виставки "Палеоконтакти"
Дует молодих митців, фотограф Богдан Гуляй та юна художниця Ольга Аборонок, об’єднав свої таланти у створенні експозиції під незвичною назвою «Палеоконтакти».
Тема, яку вони намагаються розкрити особлива і загадкова. Пошуки таємниць людських цивілізацій не завжди піддаються науковому розкодуванню. Відтак чимало людей схильні думати, що у розвиток людства відбувалося втручання прибульців із Космосу, адже залишаються без відповіді такі цікаві і важливі питання:
Хто насправді збудував єгипетські піраміди?
Кому призначалися малюнки у пустелі Наска?
Кого зображають фігури у літальних апаратах на стінах гробниць майя, у наскельних розписах печер у Сахарі?
Що за дивні створіння відображені у скульптурках із древньої Індії?
Звідки до середньовічного адмірала потрапила карта Антарктиди без льодового покрову?
Тисячі років тому наші предки на всіх континентах створювали конструкції, будівлі та зображення, які, здається, зовсім не мали практичного значення для повсякденного життя, а їх розміри та прикладені зусилля дивують й досі своїми масштабами. Вражає й те , що у нашу добу розвинених технологій та сучасних матеріалів, деякі із давніх споруд неможливо відтворити. Можливо хтось з позаземних світів подав древнім людям ідею створення цих об'єктів? Можливо саме їх зображали наші пращури на стінах печер і храмів, а збудовані споруди призначалися для спілкування з прибульцями? Можливо, древні люди вони вважали їх за богів?
Минуле ставить перед нами чимало питань, на котрі офіційна наука поки що не може дати відповідей…
Молоді митці вірять, що земні цивілізації контактували із позаземним розумом, що представники інших світів давали нашим предкам знання та технології.
Серія творів відомого чернігівського фотографа Богдана Гуляя та юної художниці Ольги Аборонок презентує своєрідний погляд на все ще невідомий нам Всесвіт, спробу художнього осмислення палеоконтаків. А техніка фотоживописного колажу надає мистцям величезний простір для виявлення фантазії та креативного мислення.
Презентація виставки відбудеться 19 жовтня о 17.30
у Музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт», за адресою: Горького, 6 м.Чернігів
Виставка працюватиме з 19 листопада по 15 грудня
з 10.00 до 18.00 без перерви та вихідних.
Контактні особи:
- Борис Дєдов, фундатор та директор музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт»
- Каїка Марина, Пономаревська Олена - менеджери музею
телефон для довідок: 610-328
моб.тел. 0502989047
Останні новини Чернігівщини
Де робити, аби добре заробити? 15:34
Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.
Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38
На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.