Відкриття персональної виставки члена Кримської організації Національної спілки художників України Анастасії Калюжної
19 листопада о 14.00 у виставкових залах Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відбудеться відкриття персональної виставки члена Кримської організації Національної спілки художників України Анастасії Калюжної.
На виставці буде представлено 49 творів, переважну частину яких складають живописні роботи, а також - графіка. Всі роботи створені за мотивами тематичних пленерів, які проходили в Будинку Творчості «Седнів» (м. Чернігів, 2010р.), в Будинку Творчості К. Коровіна ( с. Гурзуф, 2011 р.), VIII Міжнародного пленеру «Хортиця крізь віки» (м. Запоріжжя, 2010р.), ХІІІ Міжнародного Репінського пленеру (м. Чугуїв, 2012 р.), а також пленерів в Переяслав-Хмельницькому (2009р.), Кам’янці-Подільському (2004р.) і в Криму.
Презентація виставки відбудеться 19 жовтня о 14.00
у Музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт», за адресою: Горького, 6 м.Чернігів
Виставка працюватиме з 19 листопада по 15 грудня
з 10.00 до 18.00 без перерви та вихідних.
Контактні особи:
- Борис Дєдов, фундатор та директор музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт»
- Каїка Марина, Пономаревська Олена - менеджери музею
телефон для довідок: 610-328
моб.тел. 0936114210
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.