Семінар-тренінг "Паліативна допомога, що це таке, її аспекти, для чого вона потрібна"
13 листопада об 11:00 в місті відбудеться семінар-тренінг «Паліативна допомога, що це таке, її аспекти, для чого вона потрібна».
Захід проводить благодійний фонд "Європа" за сприяння міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту " Ми маємо голос і він повинен бути почутим».
Місце проведення: приміщення громадської організації " ЛОГОС" ( пр-т Миру, 40).
Початок 11:00. Тривалість семінару - 1,5 години.
Семінар проводить спеціаліст хоспісної служби міської лікарні № 4 Чернігівської міської ради Токарєва В. А.
Контактна особа Олена Гедіна, додаткова інформація за телефоном (050) 608-32-92.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.