Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 13:05:03

Круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів”

15.12.2011   11:00Агенцiя

У четвер о 11:00 в приміщенні готелю профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія № 202) відбудеться круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів у освітянській сфері, в процесі планування та здійснення ними процедур із придбання товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти”.

Метою круглого столу є представлення результатів аналізу діяльності тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів в сфері освіти, їх обговорення та визначення сильних та слабких сторін цього процесу.

Програма заходу передбачає виступи громадських аудиторів, представників органів влади, депутатського корпусу, громадськості.

Під час круглого столу будуть презентовані попередні результати збору інформації з приводу тендерних закупівель в галузі освіти, які проводились шляхом інформаційних запитів по Чернігівській області.

Круглий стіл відбудеться за адресою:
м. Чернігів, Готель профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія №202)

Початок о 11:00.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора заходу Семененка Сергія за телефоном: 097-779 31 85

Останні новини Чернігівщини

Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65

Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65 12:54

У Чернігівській області тривають роботи по відновленню доріг місцевого значення, ремонтуються мости, про які не згадували понад три десятиліття. Увага до невеликих шляхів – це в першу чергу турбота про місцевих жителів, їх безпеку та комфортне проживання на сільських територіях.

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ

Облрада згуртувала лідерів профспілок працівників державних установ 12:40

Цієї п’ятниці в залі засідань обласної ради відбулася ХХІХ конференція Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини