Урочистості з нагоди 20-річчя Чернігівської обласної організації Спілки жінок України
12 листопада в Чернігові зберуться представники всіх районних та міських осередків обласної організації Спілки жінок. Про підсумки роботи прозвітує голова облорганізації СЖУ Ірина Василівна Дорожкіна. У фойє навчально-методичного центру жінки-майстрині представлять свої чудові вироби.
Більш детальну інформацію про діяльність обласної організації Спілки жінок отримайте під час спілкування з Іриною Василівною Дорожкіною – головою Спілки та Президентом Клубу, а також жінками-активістами цих організацій.
Нагадуємо, що цей святкування 20-річчя обласної організації СЖУ відбудеться 12 листопада в Навчально-методичному центрі профспілок
(м. Чернігів, вул. Шевченка, 105а).
Початок роботи конференції – об 11.00, початок урочистостей – о 12.30.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Контакти: Катерина Тарасенко, 670-312
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.