Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:34:41

Презентація книги "На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні"

08.11.2013   14:00Агенцiя

8 листопада, п’ятниця, о 14.00, у культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбудеться презентація книги «На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні».
Книга листів родини Ліндфорсів-Русових (1893–1926) – видатних діячів культури, науки, освіти, громадського руху в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття, доля яких тісно повязана з Чернігівщиною.
Книга сповнена щирих людських почуттів, історія листування дає уявлення про високоморальну шляхетну родину, головними вартостями якої були: прагнення знань активне громадське життя гуманістична ідея, боротьба за зміни у суспільному житті і незалежність України. В числі адресантів і адресатів –Софія Русова Олександр Русов Юрій Русов Олександр Ліндфорс Любов Русова-Ліндфорс Ніна Ліндфорс-Михалевич,Яків Жданович Анна (Галя) Жданович, які зробили значний вклад в культурну спадщину України. Життя родини розгортається на тлі революцій воєн втрат репресій і прочитується як захоплива людська історія. Вона ніби запрошує кожного хто розгорне цю книгу читати її з особливим настроєм і шанобою. Пізнати їхній світ – то очистити і своє сумління набути бодай крихту тієї інтелігентності порядності одержимості патріотизму яких нам так бракує сьогодні. Листи друкуються вперше.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини