Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 07:26:47

Презентація книги "На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні"

08.11.2013   14:00Агенцiя

8 листопада, п’ятниця, о 14.00, у культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбудеться презентація книги «На хресній дорозі: історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні».
Книга листів родини Ліндфорсів-Русових (1893–1926) – видатних діячів культури, науки, освіти, громадського руху в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття, доля яких тісно повязана з Чернігівщиною.
Книга сповнена щирих людських почуттів, історія листування дає уявлення про високоморальну шляхетну родину, головними вартостями якої були: прагнення знань активне громадське життя гуманістична ідея, боротьба за зміни у суспільному житті і незалежність України. В числі адресантів і адресатів –Софія Русова Олександр Русов Юрій Русов Олександр Ліндфорс Любов Русова-Ліндфорс Ніна Ліндфорс-Михалевич,Яків Жданович Анна (Галя) Жданович, які зробили значний вклад в культурну спадщину України. Життя родини розгортається на тлі революцій воєн втрат репресій і прочитується як захоплива людська історія. Вона ніби запрошує кожного хто розгорне цю книгу читати її з особливим настроєм і шанобою. Пізнати їхній світ – то очистити і своє сумління набути бодай крихту тієї інтелігентності порядності одержимості патріотизму яких нам так бракує сьогодні. Листи друкуються вперше.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.