Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 03:48:42

Музичні зустрічі в музеї: ПАРАД СКРИПОК

17.12.2011   14:00Агенцiя

17 грудня о 14 годині в обласному художньому музеї в рамках проекту "Музичні зустрічі в музеї" відбудеться ПАРАД СКРИПОК - концерт студентів Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького класу скрипки заслуженого діяча мистецтв України А. Данилевського.

 У програмі:
 твори Г.-Ф. Телемана, Й.С. Баха, Є. Цимбаліста,
 В.А. Моцарта, Л. ван Бетховена, П. де Сарасате,
 Е. Ізаі, М. Скорика, Л. Ревуцького.

 Тел. (0462)77-46-16, 64-70-06
 Адреса музею:
 м.Чернігів, вул. Горького, 6

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини