Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 03:20:32

Презентація Молодіжного центру праці

05.11.2013   11:00Агенцiя

31 жовтня підписано договір про співпрацю ЧНТУ з Молодіжним центром праці при Департаменті сім`ї, молоді та спорту Чернігівської обласної даржавної адміністрації.
Сторони за даним договором зобов’язуються спільно діяти в сфері сприяння зайнятості молоді, в тому числі і вторинній, шляхом обміну інформаційними та методичними матеріалами з питань організації зайнятості молоді, забезпечення надання інформаційної та консультаційної допомоги молоді з питань зайнятості, участі в організації спільних заходів таких як семінари, круглі столи, а також сприяти всебічній інформованості молоді з питань зайнятості та працевлаштування, її соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді; та ін.
5 листопада об 11 годині в 1 корп. на 2 поверсі біля актової зали відбудеться презентація Молодіжного центру праці. Запрошуємо всіх зацікавлених студентів. В рамках презентації ви будете мати можливість поспілкуватись з директором центру та отримати інформаційно-довідкові матеріали.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.