Фотосушка покаже проблемні місця, приклади бездіяльності місцевих чиновників
В рамках проекту ДемАльянсу – «Icity: Чернігів дружній до тебе» ми проводимо першу в Чернігові "дорожню" фотосушку. Ідея Фотосушки це - за допомогою фотографій, показати Чернігів в цікавій та нестандартій формі. Продемонструвати різні місця та деталі нашого міста, які ми хочемо змінити.
Перша в серії заходів Фотосушка - покаже проблемні місця, приклади бездіяльності місцевих чиновників і нашої з вами байдужості – які і привели чернігівські дороги до того стану, в якому вони зараз знаходяться.
Також, під час Фотосушки, буде розглянуто можливі інструменти впливу громадськості на покращення стану доріг в Чернігові та приклади альтернативних рішень в сфері дорожнього господарства.
Організатори звертаються до чернігівців: «Якщо поруч з вами є щось, що ви хочете змінити - яма на дорозі, обдертий під’їзд, розбитий дитячий майданчик, пандус під 60 градусів, по якому фізично неможливо заїхати, сміття яке тижнями лежить серед міста і т.д. – надсилайте свої фото на адресу I.Andriychenko84@gmail.com з темою листа «Фотосушка» і ми разом з Вами впливатимемо на вирішення цих проблем.
Акція відбудеться в суботу 19 жовтня об 11:00.
Місце проведення – сквер імені Попудренка
Контактний телефон для будь-яких запитань 093-118-44-38.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).