Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 01:15:16

Виставка “Пантеон великих” у Чернігові

14.12.2011   12:00Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” презентує унікальну виставку посмертних масок видатних особистостей ХІХ-ХХ ст. із колекції Музея Однієї Вулиці міста Києва. Відкриття виставки “Пантеон великих” відбудеться 14 грудня о 12 годині в Колегіумі (на Валу).

В експозиції представлено 35 посмертних масок:

– видатних політичних діячів: Володимира Леніна і Йосипа Сталіна, Степана Бандери і Симона Петлюри;

– полководців: Напелеона Бонапарта і Олександра Суворова, Петра І і Карла ХІІ, маршалів Василя Блюхера і Юзефа Пілсудського, Михайла Фрунзе і Григорія Котовського;

– відомих поетів і письменників: Михайла Булгакова і Миколи Гоголя, Аліг’єрі Данте і Федора Достоєвського, Сергія Єсеніна і Олександра Пушкіна, Льва Толстого і Тараса Шевченка, Володимира Маяковського;

– талановитих художників: Михайла Врубеля і Миколи Ґе, Василя Сурикова;

– визначних композиторів і співаків: Ференца Ліста і Фредеріка Шопена, Петра Чайковського, Федора Шаляпіна і Володимира Висоцького;

– академіка і лауреата Нобелівської премії миру Андрія Сахарова, церковного діяча, неперевершеного письменника та публіциста Олександра Меня; американського гангстера Джона Діллінджера.

Виставка “Пантеон великих” працюватиме у приміщенні Колегіуму (на Валу) з 14 грудня 2011 р. до 1 лютого 2012 року з 9.00 до 17.00.

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини