Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:14:17

“Влада-громада: чи наявні інструменти сприяють прозорості влади”

08.10.2013   12:00Агенцiя

“Влада-громада: чи наявні інструменти сприяють прозорості влади” – тема експертного обговорення, яке відбудеться 8 жовтня у Дискусійному клубі “Експертна думка” (м. Чернігів, вул. Полуботка, 6а). Захід організований Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Громадянською мережею ОПОРА у рамках Всеукраїнської кампанії вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

Під час зустрічі відбудеться презентація результатів експертного опитування „Оцінка прозорості діяльності міської влади Чернігова та впровадження Закону України “Про доступ до публічної інформації””, що проводилося Поліським фондом упродовж вересня 2013 року. Також у рамках заходу будуть озвучені напрацювання Українського незалежного центру політичних досліджень у частині вдосконалення нормативного регулювання механізмів участі членів територіальної громади Чернігова в управлінні місцевими справами.

Дискутуватимуть на заявлену тему представники міської влади, експертного середовища, громадські активісти та журналісти.

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини