Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 20:52:58

Круглий стіл: Чи стане Чернігів наступником проєвропейської традиції

26.09.2013   12:00Агенцiя

«Використання прапора Європи в Україні: перспективи Чернігова» - тема круглого столу, що відбудеться 26 вересня о 12.00 в дискусійному клубі «Експертна думка». Мета заходу – поінформувати громадський актив міста про ініціативу з піднімання прапору Європи поряд із Державним прапором під час урочистостей та державних свят.

До участі запрошуються депутати Чернігівської  міської ради, представники громадських  організацій, політичних партій та засобів масової інформації, а також усі, кому небайдужа заявлена тема.

Довідка: За ініціативи депутата Сумської міської  ради із фракції «Рідне місто» Олександра Хоруженка у травні 2013 року було ухвалено рішення про використання прапору Європи під час офіційних заходів та державних свят поряд із Державним прапором України в місті Суми. Рішення було підтримано Сумським міським головою Геннадієм Мінаєвим та прийнято 52 голосами із загальної кількості 76 депутатів.
За цей час ініціатива поширилась містами України. Уже 12 українських міст прийняли відповідні рішення на рівні органів місцевого самоврядування. Особливою активністю в поширенні цього символічного проекту вирізняються випускники Української школи політичних студій Ради Європи.
Організатори: Українська школа політичних студій, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та Дискусійний клуб «Експертна думка».

 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини