Третій Віденський бал у Чернігові: тепер у масках
Третій Віденський бал у Чернігові відбудеться 17-го грудня в приміщенні Розважального комплексу “Базис” на Масанах. Початок о 19-00.
Цього року всім учасникам балу рекомендується бути в масках. На вході всім запропонують безкоштовні маски, але ж так хочеться прийти в своїй особливій, масці. Тому підготуйте собі найкрасивішу маску і чекайте на сюрприз.
Бал є благодійним і цього року разом з Вами Ми допомагаємо Дитячому відділенню Обласного протитуберкульозного диспансеру.
Ціль: закупити медичне обладнання (ультразвуковий інгалятор для профілактики і ефективного лікування дихальних шляхів) та меблі для палат.
Головною подією балу буде благодійний аукціон картин чернігівських художників.
Отож, програма цьогорічного балу така:
- Виступ дебютантів
- Концертна програма (опера і танцювальні номери)
- Благодійний аукціон картин професійних художників
- Танцювальна програма для учасників балу
- Фуршет
- Майстер-клас від провідних танцюристів України
- Музичний супровід камерного симфонічного оркестру Військово-музичного центру - одного з найкращих оркестрів Європи.
Для учасників балу бажано дотримуватись дресс-коду: для пані – вечірня сукня повної довжини, для кавалерів – діловий костюм з метеликом або фрак.
Організаторами акції виступають Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної організації “Студентська республіка” та Центр “Вікторія-денс”.
Деталі за тел.: 050-169-19-80 або на сайті www.viktoria-dance.com
До уваги ЗМІ:
Вхід для представників ЗМІ вільний за наявності посвідчення журналіста.
Для представників ЗМІ буде організовано виїзд о 18-30 від Центру "Вікторія-денс"(вул. Шевченко 11).
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.