Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 10:03:37

Відкриття експозиції мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов'ю»

20.09.2013   11:00Агенцiя

20 вересня об 11.00 у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського (за адресою м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 3) відбудеться відкриття експозиції мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов'ю». У відкритті братимуть участь представники Державної пенітенціарної служби, державних і громадських організацій Чернігівщини.
Мета  виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також познайомити широкий загал з діяльністю жіночого центру соціальної реадаптації в Любечі «Переображення».
Всеукраїнська пересувна виставка  «Преображення  Господньою Любов’ю» у співпраці  з Державною пенітенціарною службою  України проходить вже вдруге. Цього разу вона розпочалася у серпні цього року у Києві. Експозиція у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського триватиме два тижні та за задумом організаторів побуває у більшості обласних центрів України.
Примітно, що перше місце та призові місця серед жінок та неповнолітніх на конкурсі, що відбувся у Києві 19 серпня, здобули саме підопічні Управління ДПтСУ у Чернігівській області.
Експозиція триватиме до 4 жовтня 2013 року. Вона включає близько 100 творів, переданих з пенітенціарних установ України.
Організатори: Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви, Благодійний Фонд «Карітас-Київ», Державна пенітенціарна служба України, Фонд Андрея Шептицького, Національна Спілка художників України, Чернігівскьий літературно-меморіальний музей-заповідник М.Коцюбинського

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі 07:52

Заступник прокурора області Михайло Подоляк провів робочу нараду щодо законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність.

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін 07:45

Співробітники Чернігівського районного відділення поліції біля лісового масиву вилучили у мешканця обласного центру карабін з оптичним прицілом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини