Акція солідарністі журналістів у день загибелі Георгія Гонгадзе
Сумна дата нас чекає у понеділок, 16 вересня - 13-ті роковини загибелі Георгія Гонгадзе.
В Україні цього дня відбуватимуться мітинги-реквієми пам’яті Георгія і всіх загиблих українських журналістів.
Всі ті, хто підтримує ідеї свободи слова і демократії, беруть участь цьому дійстві.
У Києві Незалежна медіа-профспілка, Спілка журналістів, неформальний рух «Стоп цензурі», Інститут масової інформації і всіх активні співвітчизники вийдуть на Хрещатик.
На жаль, загибель Гонгадзе не стала належним уроком для влади і її агресивних пррихильників в Україні. Останні події з побиттям журналістів 18 травня це доводять.
Ми, журналісти, повинні нагадувати: ми не забули. Злочини проти громадянських свобод рано чи пізно будуть покарані.
Ми в Чернігові плануємо провести синхронно з київськими колегами та журналістами інших міст України 16 вересня о 18:30 збираємося зі свічками , телекамерами, диктофонами біля пам’ятника борцям за волю України і сказати, що ми думаємо про професійну солідарність і свої права.
До журналістського середовища Чернігова останнім часом приєдналося багато молодих колег, я також хотів би бачити на заході та почути їх голос і про журналістські цінності, і про проблеми професії, і про права.
Від імені Чернігівської медіа-профспілки Незалежна медіа-профспілки України
Владислав САВЕНОК

Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.